12 880 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР 33350-H8_z01 карбидті бүріккішпен бұрғылау қондырғыларының жиынтығы, плитка мен керамикалық плиткаларды, кірпіш пен ұялы бетонды кесуге арналған. Балғасыз бұрғылау режимінде бұрғылар мен жеңіл балғамен бұрғыларда қолданылады. Карбидті кескіш элементтердің біркелкі шаңдануы материалдың жарықтар мен сынықтарсыз ұқыпты бұрғылануын қамтамасыз етеді. Қатты қорытпа үгінділерін корпусқа автоматты бүрку және жоғары температурада дәнекерлеудің соңғы технологиясы. Вакуумда термиялық өңдеудің арқасында вольфрам карбидінің сенімді байланысы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 33350-H8_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.54 кг |
| Биіктігі | 27 см |
| Кесу тереңдігі, мм | 55 |
| Диаметрі, мм | 33; 53; 67; 73; 83 |
| Ұзындығы | 27 см |
| Ұзындығы, мм | 55 |
| Салу | Вольфрам карбиді |
| Жиналмалы | Иә |
| Жай-күй | Жаңа |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Құйрық | Иә |
| Орталықтандырушы бұрғы | Иә |
| Ені | 8 см |