



198 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

MIRAX 3153-06 қапсырмалары, тоқылған материалдарды: матаны, қаптауды, кенепті және т.б. ағаштан, ДСП және т.б. бетіне бекітуге арналған. қапсырма пистолетінің көмегімен.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | 3153-06 |
| Қаптамадағы салмақ | 0 келі |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Ұзындығы, мм | 6 |
| Аяқ | Стандартты |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қолданылатын степлер түрі | пневматикалық/электрлік |
| Қапсырмалар түрі | 53 |
| Өлшеп-орау, дана. | 1000 |
| Нысан | жіңішке |
| Ені | 0.5 см |