

1 490 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Болат тойтармалар ЗУБР 31136-48-08, тойтарманың көмегімен материалдардың екі немесе одан да көп қабаттарынан бір бөліктен тұратын қосылыс алуға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 313126-48-08 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.18 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Диаметрі, мм | 4.8 |
| Ұзындығы | 16 см |
| Корпустың ұзындығы, мм | 8 |
| Қаптамадағы саны, дана | 50 |
| Тойтармалар түрі | сыртқа шығарғыштар |
| Ені | 1 қараңыз |