
3 480 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

ЗУБР 305415-12 термиялық өңдеуден өткен тоқыма сымы арматураны темірбетон конструкцияларында бір қаңқаға біріктіруге арналған. Термоөңделген байлау сымы байлау үшін қажетті жұмсақтыққа ие
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 305415-12 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.82 кг |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Диаметрі, мм | 1.2 |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Ұзындығы, м | 100 |
| Материал | Болат |
| Жай-күй | Жаңа |
| МЕМСТ стандарты | 3282-74 |
| Термоөңделген | Иә |
| Түсі | Болат |
| Ені | 0.5 см |