
2 680 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 29985-40_z01 ағашына арналған Forstner бұрғысы жиһаз арматурасын орнатуда, сондай-ақ дәл геометриямен және тегіс түбімен соқыр тесіктерді бұрғылауда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29985-40_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.15 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 16 см |
| Түрі | форстнер бұрғысы |
| Ені | 4 қараңыз |