
2 370 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ағашқа арналған Форстнер бұрғысы БИЗОН 2993-30_z01, жиһаз арматурасын орнатуда, сондай-ақ дәл геометриямен және тегіс түбімен соқыр тесіктерді бұрғылауда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2993-30_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.08 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Диаметрі, мм | 30 |
| Ұзындығы | 16 см |
| Түрі | форстнер бұрғысы |
| Ені | 3 қараңыз |