


1 110 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы KRAFTOOL 29656-4.2, металл конструкциялар мен дайындамаларды бұрғылау үшін бұрауыштармен және электрлік бұрғылармен бірге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29656-4.2 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.01 кг |
| Биіктігі | 3 қараңыз |
| Бұрғы диаметрі, мм | 4.2 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Өңдеу материалы | Металл |
| Бұрғы материалы | Жоғары жылдамдықты болат |
| Ені | 0.5 см |