


980 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы ЗУБР 29626-4.5, беріктігі 1000 Н/мм^2 дейінгі легирленген және көміртекті болаттарды, тот баспайтын және ыстыққа төзімді болаттарды, түсті металдарды, сұр шойынды және пластмассаларды өңдеуге арналған. Максималды қызмет ету мерзімі бар жоғары сапалы, дәл және өнімді бұрғылау ұшы. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 бойынша профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" бұрғылау дәлдігі класына сәйкес келеді. Крест тәрізді қайрау бұрғылауды алдын ала кернеусіз бастауға мүмкіндік береді. 135°-қа тең шыңдағы қайрау бұрышы жұмыс өнімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29626-4.5 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.01 кг |
| Биіктігі | 3 қараңыз |
| Бұрғы диаметрі, мм | 4.5 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 80 |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Өңдеу материалы | Металл |
| Бұрғы материалы | жоғары жылдамдықты болат Р6М5К5 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 47 |
| Түрі | спиральді |
| Қайрау бұрышы, градус | 135 |
| Ені | 0.5 см |