


600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Бұрғы ЗУБР 29625-3.5, беріктігі 900 Н/мм^2 дейінгі легирленген және көміртекті болаттарды, түсті металдарды, сұр шойынды және пластмассаларды өңдеуге арналған. Ресурсы мол сапалы және дәлме-дәл бұрғы. Бұрғы МЕМСТ 10902-77 бойынша профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" бұрғылау дәлдігі класына сәйкес келеді. Крест тәрізді қайрау бұрғылауды алдын ала кернеусіз бастауға мүмкіндік береді. 135°-қа тең шыңдағы қайрау бұрышы жұмыс өнімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29625-3.5 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.01 кг |
| Биіктігі | 3 қараңыз |
| Бұрғы диаметрі, мм | 3.5 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 70 |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Өңдеу материалы | Металл |
| Бұрғы материалы | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 39 |
| Түрі | спиральді |
| Қайрау бұрышы, градус | 135 |
| Ені | 0.5 см |