

6 481 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Сверелдер жинағы Зубр 29623-H6_z01 арналған легирленген және көміртекті болаттар беріктік шегі 900Н/мм2 дейін, түсті металдар, сұр шойын және пластмасса. Ресурсы мол сапалы және дәлме-дәл бұрғы. Р6М5 болаттан жасалған және жоғары ыстыққа төзімділікке және ұзақ қызмет мерзіміне ие. Бұрғы профильді тегістеу әдісімен жасалған және "А1" дәлдік класына сәйкес келеді. Ойығы бар алтыбұрышты шанақ бұрғыны патронға бұру мүмкіндігін болдырмайды және құралды ауыстыруды жеңілдетеді. Крест тәрізді қайрау бұрғылауды алдын ала кернеусіз бастауға мүмкіндік береді. 135°-қа тең шыңдағы қайрау бұрышы жұмыс өнімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 8 |
| Min диаметрі, мм | 2 |
| Артикул | 29623-H6_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.19 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 16 см |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Заттардың саны, дана | 6 |
| Айқыш тәрізді ойық | Иә |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Дайындау әдісі | профильді тегістеу |
| Қамту | Құрғақ майлау |
| Қаттылық, HRC | 63-66 |
| Түрі | Тегістелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | ойығы бар алтыбұрышты сапты(НЕХ 1/4) |
| Қайрау бұрышы | 135 |
| Ені | 2 қараңыз |