

7 180 ₸
Көтерме бағаны көрсету
СИБИН 29610-Н19 металға арналған бұрғылар жинағы, металл конструкциялар мен дайындамаларды бұрғылауға арналған. Жиынтыққа диаметрі 1-ден 10 мм-ге дейінгі 19 бұрғы кіреді, олар HSS В класындағы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Оңай сақтау үшін металл тарақ қорапшасымен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 10 |
| Min диаметрі, мм | 1 |
| Артикул | 29610-H19 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.65 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 15 см |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Заттардың саны, дана | 19 |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат |
| Дайындау әдісі | Бұрандалы илек |
| Қамту | Бумен тотықтыру |
| Қаттылық, HRC | 59-62 |
| Түрі | Илектелген У-тәрізді |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік иін |
| Қайрау бұрышы | 118 |
| Ені | 3 қараңыз |