
1 290 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ағашқа арналған қауырсын бұрғы БИЗОН 29505-30_z01, ағашпен, сондай-ақ гипсокартон сияқты жеңіл құрылыс материалдарымен жұмыс істеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29505-30_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.06 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Диаметрі, мм | 30 |
| Ұзындығы | 21 қараңыз |
| Ұзындығы, мм | 152 |
| Материал | Болат 45 |
| Шанақтың өлшемі | 1/4" |
| Түрі | қауырсын |
| Ені | 0.5 см |