

970 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Ағаш, фанера, ДСП, желімделген қалқандар мен пластмассада тесіктерді бұрғылау үшін қолданылатын БИЗОН 29505-20_z01 қауырсынды ағаш бұрғы. Ағашқа арналған БИЗОН бұрғылары өнімділікті арттырды, оңтайлы қайрау бұрыштарына ие және компания мамандары әзірлеген арнайы технология бойынша жоғары сапалы болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29505-20_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.05 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Диаметрі, мм | 20 |
| Ұзындығы | 22 см |
| Ұзындығы, мм | 152 |
| Материал | Болат 45 |
| Шанақтың өлшемі | 1/4" |
| Түрі | қауырсын |
| Ені | 1 қараңыз |