
STAYER 29370-610-28 бетон бұрғысы, бетондағы, граниттегі, кірпіштегі, тастағы және қатты әктастардағы саңылауларды соққылы бұрғылауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29370-610-28 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.51 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Диаметрі, мм | 28 |
| Ұзындығы | 78 см |
| Жалпы ұзындығы, мм | 610 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 720 |
| Ені | 0.5 см |