
STAYER 29370-410-18 бетон бұрғысы, бетондағы, граниттегі, кірпіштегі, тастағы және қатты әктастардағы саңылауларды соққылы бұрғылауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29370-410-18 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.68 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Диаметрі, мм | 18 |
| Ұзындығы | 64 см |
| Жалпы ұзындығы, мм | 410 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 540 |
| Ені | 2 қараңыз |