
4 590 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 29370-250-18 бетон бұрғысы, бетондағы, граниттегі, кірпіштегі, тастағы және қатты әктастардағы саңылауларды соққылы бұрғылауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | SDS-max |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29370-250-18 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.48 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Диаметрі, мм | 18 |
| Ұзындығы | 45 см |
| Жалпы ұзындығы, мм | 250 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 350 |
| Ені | 2 қараңыз |