
Бұрғы SDS-plus СИБИН 29312-110-04, бетон, гранит, кірпіш, тас және қатты әктастағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Карбидті пластина ВК8. Күшейтілген өзегі бар спираль S4.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | SDS-plus |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 29312-110-04 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.04 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұштықтың геометриясы | классикалық түзу |
| Диаметрі, мм | 4 |
| Ұзындығы | 18 см |
| Азу тістердің саны | Екі жақты |
| Бұрғы корпусының материалы | Болат 40Х |
| Ұштықтың материалы | Қатты қорытпа ВК8 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 110 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 60 |
| Спираль түрі | төрт жақты спираль 4С |
| Ені | 1 қараңыз |