

8 770 ₸
Көтерме бағаны көрсету
СИБИН 27089-H10_z01 аралас кілттер жинағы, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Сапалы болаттан жасалған соғылған кілт халықаралық және ресейлік стандарттарға сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27089-H10_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.96 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 28 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 6 |
| Материал | болат С45 |
| Қамту | мырыш |
| Өлшемі max, мм | 14 |
| Өлшемі min, мм | 6 |
| Ені | 5 см |