
Біріктірілген кілт СИБИН 27089-19_z01, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Көміртекті болат. Шыңдалған. Сапалы болаттан жасалған соғылған кілт халықаралық және ресейлік стандарттарға сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27089-19_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0 келі |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Ұзындығы, мм | 230 |
| Материал | болат С45 |
| Қамту | мырыш |
| Өлшемі max, мм | 19 |
| Өлшемі min, мм | 19 |
| Стандарт | МЕМСТ2838 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 0.5 см |