
Біріктірілген кілт ЗУБР 27087-08_z01, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27087-08_z01 |
| Салмағы (кг) | 0.042 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.04 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 119 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 8 |
| Өлшемі min, мм | 8 |
| Стандарт | МЕМСТ2838 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 7 қараңыз |