
4 280 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

HERCULES STAER 27085-H6_z01 аралас кілттер жинағы, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Сапалы болаттан жасалған соғылған кілт халықаралық және ресейлік стандарттарға сәйкес жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27085-H6_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.03 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Ұзындығы | 18 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 8 |
| Материал | Hi-Q болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 19 |
| Өлшемі min, мм | 8 |
| Ені | 2 қараңыз |