
STAYER 27081-09_z01 құрама кілті, алтыбұрышты бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Сапалы болаттан жасалған соғылған кілт халықаралық және ресейлік стандарттарға сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27081-09_z01 |
| Салмағы (кг) | 0.038 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.04 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 129 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 9 |
| Өлшемі min, мм | 9 |
| Стандарт | DIN 3113 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 1 қараңыз |