
Алты қырлы бекіткіштермен жұмыс істеу үшін қолданылатын 27011-H6_z01 ашық тісті гайка кілттерінің жинағы. Кілттер кілттің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін көп сатылы шыңдалған жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, сонымен қатар коррозиядан қорғау үшін сенімді хромдалған жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 27011-H6_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.5 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 22 см |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Материал | Cr-V болат |
| Қамту | Хромдалған |
| Өлшемі max, мм | 19 |
| Өлшемі min, мм | 6 |
| МЕМСТ 2838 сәйкестігі | Иә |
| Түрі | қараған |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 3 қараңыз |