
Бұрауыш ЗУБР 2567, бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жоғары қуатты конструкциялы кәсіби құралдың ресурсы ұлғайтылған. Ең күрделі қосылыстарды қуатты және жылдам бөлшектеу. Майланған қолдармен мықтап ұстау үшін сырғанауға қарсы ойық. Реверс бекіткіштерді бұрап алуға да, бұрауға да мүмкіндік береді. Жұмыс 5/16" шанағы бар биттермен де, ½" қосылатын квадраты бар соққы бастарымен де мүмкін. Ресурсы жоғары қашаулар хром-ванадийлі болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2567 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.1 кг |
| Биіктігі | 9 қараңыз |
| Ұзындығы | 22 см |
| Жиынтықтағы қондырмалар саны, дана | 8 |
| Жетек қайтымды бұрауыш | Иә |
| Қосу алаңы | 1/2" |
| Ұштықтың түрі | Жинақ |
| Екпінді | Иә |
| Қаламның пішіні | Тікелей |
| Ені | 7 қараңыз |
| іс | Иә |