
1 170 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 25667 соққылы бұрағыш бит жинағы-S4_z01, слесарлық, монтаждау және жөндеу жұмыстарына арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 25667-S4_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.05 кг |
| Биіктігі | 7 қараңыз |
| Ұзындығы | 10 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 4 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 36 |
| Екпінді | Иә |
| Соққы жүктемелері | Иә |
| Ені | 0.5 см |