5 290 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Бұрауыш STAYER 2566-H4_z01, бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Stayer соққылы-айналмалы бұрағышы жоғары техникалық талаптарға сәйкес келеді. Кептеліп қалған бекіткіштерді оңай бұрап алуға мүмкіндік береді. Қолды қорғауға арналған протектор. Биттер жоғары сапалы болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2566-H4_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.94 кг |
| Биіктігі | 7 қараңыз |
| Ұзындығы | 22 см |
| Жиынтықтағы қондырмалар саны, дана | 8 |
| Қосу алаңы | 1/2" |
| Ұштықтың түрі | Жинақ |
| Екпінді | Иә |
| Ені | 6 см |
| іс | Иә |