18 310 ₸
Көтерме бағаны көрсету
ЗУБР 25283-H46_z01 корпусындағы биттері бар бұрағыштар жинағы бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. "ЗУБР" бұрағыштары арнайы технологиямен шыңдалған жоғары сапалы хром-молибденді болаттың арқасында жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Олар үлкен ресурстарға ие, жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Оңтайлы пішіндегі екі компонентті тұтқалар сенімді және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді. Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы қорап.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Магниттелген ұштық | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 25283-H46_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.35 кг |
| Биіктігі | 23 қараңыз |
| Ұзындығы | 30 см |
| Жиынтықтағы саны, дана | 46 |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Шанақ бит, дюйм | 1/4" |
| Ені | 5 см |
| іс | Иә |