

1 490 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 159951-1.8_z02 пышақтары жұқа табақты металды және түсті металдарды кесу кезінде электрлік джигсода қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159951-1.8_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.03 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 20 см |
| Өңдеу материалы | табақ металы, түсті металдар 2-6 мм-ден бастап |
| Жайма өлшемі, мм | 110 |
| Жайма түрі | T318B |
| Тіс қадамы, мм | 1.8 |
| Ені | 0.5 см |