

690 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 15983-4_z02 кенептері ағашты жоғары дәлдікпен және жылдам аралау үшін қолданылады. Тістерді тегістеу, сымдау және қайраудың соңғы әдістерін қолдана отырып, толық автоматтандырылған өндіріс желілерінде жасалған. Жұмыс ресурсы ұлғайтылған және сынуға төзімділігі жоғары.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 15983-4_z02 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.02 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Ұзындығы | 17 қараңыз |
| Өңдеу материалы | ағаш, фанера, ДСП |
| Жайма материалы | Көміртекті болат |
| Жайма өлшемі, мм | 75 |
| Жайма түрі | T144DP |
| Шанақтың түрі | Т-тәрізді, EU - шанақ |
| Тіс қадамы, мм | 4 |
| Ені | 0.5 см |