
БУБР 11584 белдік белдігі биіктіктен құлаудан қорғау құралы ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11584 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.36 кг |
| Биіктігі | 28 см |
| Ұзындығы | 35 см |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | белдік белбеу |
| Ені | 18 см |