
Ұстайтын әбзел БИЗР 11582, биіктіктен құлаудан қорғау құралы ретінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11582 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.54 кг |
| Биіктігі | 28 см |
| Ұзындығы | 35 см |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | ұстайтын әбзел |
| Ені | 10 см |