

307 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Техникалық қорғаныс маскасы БИЗОН 11107-Н5, тыныс алу жүйесін зиянды заттардан қорғауға арналған. Өлшемі 175х95 мм. Мұрын қысқышы масканың бетке тығыз орналасуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Дем шығару клапанының болуы | Жоқ |
| Түрі | Бетперде |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11107-H5 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.02 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Ұзындығы | 19 см |
| Қаптамадағы саны, дана | 5 |
| Сүзгі материалы | Полипропилен |
| Жай-күй | Жаңа |
| Көмір сүзгісі | Жоқ |
| Нысан | Жазық |
| Ені | 2 қараңыз |