
1 350 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 0809 пластик үтіктеуіші сылақ қоспалары мен желім құрамдарын жағуға және таратуға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0809 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.19 кг |
| Биіктігі | 13 қараңыз |
| Ұзындығы | 28 см |
| Жүзінің ұзындығы, мм | 280 |
| Тістер | Жоқ |
| Тұтқаның материалы | пластмасса |
| Ені | 8 см |
| Жайманың ені, мм | 130 |