
2 040 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

Сылақ тегістеуіш STAYER 08012-10, сылақ қоспалары мен желім қосылыстарын жағуға және таратуға арналған. Айнамен жылтыратылған тот баспайтын мата конструкцияның сенімділігін, коррозиядан жақсы қорғанысты қамтамасыз етеді, ал соққыға төзімді пластмассадан жасалған ыңғайлы тұтқа сылақ қоспалары мен желімдерді жағу және тарату кезінде ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 08012-10 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.3 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Ұзындығы | 28 см |
| Жүзінің ұзындығы, мм | 270 |
| Тіс, мм | 10х10 |
| Тістер | Иә |
| Жайма материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | пластмасса |
| Ені | 7 қараңыз |
| Жайманың ені, мм | 130 |