

4 857 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

KRAFTOOL 06848-12 желім таяқшалары шыны, мата, ПВХ пластмасса, электр жабдықтарын, металды желімдеуге, сондай-ақ жөндеу жұмыстарын жүргізуге арналған. Шегелерді, қапсырмаларды және басқа бекіткіштерді пайдалану мүмкін емес немесе қажет емес материалдарды бекіту орындарында қолданылады. Арнайы құрам қатқаннан кейін желімнің толық мөлдірлігін қамтамасыз етеді. Желімнің балқу температурасы – 85°С.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 06848-12 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.1 кг |
| Орнату уақыты, сек | 20-25 |
| Биіктігі | 30 см |
| Диаметрі, мм | 12 |
| Ұзындығы | 15 см |
| Ұзындығы, мм | 200 |
| Саны, дана | 50 |
| Қолдану | Әмбебап |
| Ені | 4 қараңыз |