


4 889 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 06085-40 сырлаушы шелегі құрғақ цемент қоспаларын, құмды, қиыршық тасты және басқа да сусымалы материалдарды ілгегі бар құрылғылардың көмегімен тасымалдауға, сондай-ақ биіктікке көтеруге арналған. Салмағы 20 кг-нан аспайтын әртүрлі сұйықтықтарды тасымалдауға болады. Құрылымы тұрақты, беріктігі жоғары пластиктен жасалған, химиялық және механикалық әсерлерден жарылып кетпейді. Ыңғайлы ұстау және ілмекпен ілу үшін 2 арқан тұтқасы бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 06085-40 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.06 кг |
| Биіктігі | 48 см |
| Ұзындығы | 48 см |
| Материал | Пластик |
| Көлемі, л | 40 |
| Өлшемі, см | 36x48x48 |
| Түрі | сырлаушы |
| Нысан | Дөңгелек |
| Түсі | Қара |
| Ені | 36 см |