
1 170 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 0331-18_z02 сырлаушы білікшесі лак-бояу материалдарының өңделетін бет бойынша біркелкі және шашырамай таралуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0331-18_z02 |
| Бюгель, мм | 6 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.18 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Түктің биіктігі, мм | 4 |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 30 см |
| Ұзындығы, мм | 180 |
| Ені | 5 см |