

1 340 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 0319-18_z01 бояу білігі су негізіндегі бояуларды немесе еріткіштері шектеулі бояуларды жағуға арналған. Тегіс емес беттерді бояу үшін өте қолайлы. Біркелкі сапалы қабат жасайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0319-18_z01 |
| Бюгель, мм | 6 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.19 кг |
| ЛБМ түрлері | UNIVERSAL - ЛБМ барлық түрлері |
| Биіктігі | 19 см |
| Түктің биіктігі, мм | 18 |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 30 см |
| Ұзындығы, мм | 180 |
| Өңделетін бет | өрескел |
| Ені | 6 см |