
1 900 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 03182-24_z02 бояу білігі,
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 03182-24_z02 |
| Бюгель, мм | 8 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.32 кг |
| Биіктігі | 25 см |
| Түктің биіктігі, мм | 12 |
| Диаметрі, мм | 48 |
| Ұзындығы | 32 см |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Ені | 6 см |