
1 460 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 0315-24_z01 сырлаушы білікшесі лак-бояу материалдарының өңделетін бет бойынша біркелкі және шашырамай таралуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0315-24_z01 |
| Бюгель, мм | 6 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.23 кг |
| Биіктігі | 25 см |
| Түктің биіктігі, мм | 12 |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 33 см |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Ені | 5 см |