

1 180 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

STAYER 0219-24_z01 ауыстырмалы ролик, су негізіндегі бояуларды немесе еріткіштері шектеулі бояуларды жағуға арналған. Олардың қызмет ету мерзімі ұзақ, жартылай тегіс беттер үшін оңтайлы, бірақ тегіс және кедір-бұдыр беттерге жарамды. Лактарды жағуға жарамайды, өйткені олар талшықтарды қалдыруы мүмкін. Полиакрил кез келген лак-бояу материалдарын әртүрлі беттерге жағуға арналған. Сыртқы және ішкі жұмыстарға қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0219-24_z01 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.09 кг |
| Биіктігі | 6 см |
| Түктің биіктігі, мм | 18 |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 24 см |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Ені | 6 см |