
Bosch Expert for Steel аралау дискісі болат құбырларды, профильдерді, темір шыбықтарды, қаңылтыр металдарды және т.б. қуатты, дәл және таза кесуге арналған. Кенеп SK5 маркалы шыңдалған болаттан жасалған, ол дискінің пішінін сақтауға кепілдік береді. Бейтарап қайрау бұрышы және трапеция/жазық (HLTCG) пішіні бар карбидті тістер. Дірілді басқару жүйесі дірілді айтарлықтай азайтады және дәлдікті арттырады. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608643063 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 90 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 1 600 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 355 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Кесу ені | 2,6 мм |