
53 276 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Best for Multi Material аралау дискісі түсті металдарды мінсіз кесуге арналған. пластиктен және ағаштан. MicroteQ бар карбидті тістердің арнайы құрылымының арқасында кесу жиегінің тозуы барынша азайтылады. CleanteQ жаймасының арнайы жабыны шайырлар мен желімдердің жабысуын айтарлықтай азайтады, сондай-ақ коррозиядан қорғайды. Диск қалақшасы HRC 46-ға дейінгі бірінші класты болаттан жасалған. Полиуретанмен толтырылған амортизациялық ойықтар (StabilteQ) дірілді азайтады және кесу дәлдігін жақсартады. Қаттылық сақинасы, жұмыс кезінде дискінің мінсіз пішінін қамтамасыз етеді. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), түсті металдарды кесу кезінде дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608642388 |
| Қону тесігінің диаметрі | 20 мм |
| Тістердің саны | 48 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 9 500 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 165 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,3 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Кесу ені | 1,8 мм |