
Bosch Expert for Wood V-тәрізді ойық кескіш ол имитациялық ағаш оюына, жазуларды оюға, жиектерді өңдеуге және т.б. үшін қолданылады.
Параллель тоқтаумен және көшірме төлкемен пайдалануға болады.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
Өте жоғары дәлдік.
Ең ауыр жұмыстар үшін.
Орындаудың жоғары сапасы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608629370 |
| Фрезаның диаметрі (D) | 31,8 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 51 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 19 мм |
| Бұрыш | 90° |