

24 941 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Expert for Wood шарикті мойынтіректері бар пішінді фреза жиһаз элементтеріндегі сәндік беткейлерге арналған.
Дайындамада шаблонсыз жүрудің қарапайымдылығы үшін шарикті подшипникпен жабдықталған.
Оның екі кесетін карбидті жиегі бар.
Өте жоғары дәлдік.
Ең ауыр жұмыстар үшін.
Орындаудың жоғары сапасы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608629379 |
| Диаметрі (D) | 44 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 мм |
| Жалпы ұзындығы (G) | 61 мм |
| Жұмыс ұзындығы (L) | 18,5 мм |
| Бұрыш | 45° |
| Ені (B) | 15,65 мм |