
Bosch Multi Material аралау дискісі әртүрлі материалдардың таза жиектерімен кесуге өте ыңғайлы. Әмбебап бүріккішті қолдану (арт. 2607001409), түсті металдарды кесу кезінде дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640513 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 64 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 6 500 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 230 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,8 мм |
| Тістің пішіні | HLTCG |
| Кесу ені | 2,4 мм |