
Bosch Best for Wood аралау дискісі кез келген ағашты тыныш, дәл және таза кесуге өте ыңғайлы. MicroteQ карбидті тістері кесу жиектерін тозудан қорғайтын тығыз, ұсақ түйіршікті карбид ұнтағынан жасалған. ProteQtion дискінің жабыны дискінің бетін желім мен шайырлардың жабысуынан, сондай-ақ коррозияның пайда болуынан қорғайды. Ойластырылған кеңейткіш ойықтар дірілді, шуды айтарлықтай азайтады және жүрісті жақсартады. Пышақ тозуға төзімділігі жоғары бірінші класты болаттан (HRC 46-ға дейін) жасалған, ал лазерлік ойық дәлдік пен деформацияның болмауын қамтамасыз етеді. Қаттылық сақинасы жұмыс кезінде дискінің пішінін сақтайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608642385 |
| Қону тесігінің диаметрі | 20 мм |
| Тістердің саны | 20 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 9 500 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 165 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,3 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Кесу ені | 1,8 мм |