
Bosch Optiline Wood аралау дискісі ағаштың барлық түрлерін сапалы және дәл кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640436 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 60 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 6 000 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 254 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Тістің пішіні | ATB/N |
| Кесу ені | 2,0 мм |