
Bosch Construct Wood аралау дискісі құрылыс ағашын тез және оңай кесуге арналған. Негізі кең тістің арнайы пішіні ағашты бетон қалдықтарымен және шегелермен кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608640702 |
| Қону тесігінің диаметрі | 30 мм |
| Тістердің саны | 24 дана |
| Макс. айналым жиілігі | 4 500 мин. -1 |
| Сыртқы диаметрі | 350 мм |
| Жайманың қалыңдығы | 2,2 мм |
| Тістің пішіні | ATB |
| Кесу ені | 3,2 мм |