


40 375 ₸
Көтерме бағаны көрсету
Bosch Endurance for Window Demolition S 956 DHM ағаш және металл поршеньді төсемі HM (Carbide Technology) компаниясынан жасалған. Оның 4,3/6 [мм]/TPI қадамымен бөлінген, тегістелген тістері бар. Ағаштан, металдан, пластмассадан жасалған терезе жақтауларын (<100 мм) бөлшектеуге және бекіту бұрандаларын кесуге арналған. Шұңғыл аралау үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bosch |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2608653142 |
| Тістерді орындау | сұйылтылған, тегістелген |
| Жайма материалы | HM (Carbide Technology) |
| Жалпы ұзындығы | 150 мм |
| Өңделетін материалдың қалыңдығы | <100 мм |
| Тістердің қадамы | 4,3 / 6 [мм]/ТПИ |
| Кенептің ені x қалыңдығы (мм) | 25 х 1,75 мм |